KOMISJA REKRUTACYJNA XX Liceum Ogólnokształcącego

w Krakowie informuje, że są jeszcze

WOLNE MIEJSCA

do klasy wstępnej dwujęzycznej z językiem francuskim.

O przyjęcie do klasy mogą starać się uczniowie,
którzy nigdy nie uczyli się języka francuskiego lub znają język francuski w stopniu nieznacznym.
Wniosek o przyjęcie do klasy wstępnej należy złożyć do 6 sierpnia 2021r. w sekretariacie szkoły.
Sprawdzian predyspozycji językowych zostanie przeprowadzony
10 sierpnia 2021r. (wtorek) o godz.11.00 w budynku szkoły przy ul. Szlak 5.
Szczegółowe informacje zamieszczone są na stronie internetowej szkoły
w zakładce "klasa dwujęzyczna z językiem francuskim"  oraz telefonicznie: 12 633 10 33.

Klasa dwujęzyczna z wykładowym językiem francuskim (klasa wstępna) - po szkole podstawowej

Plan nauczania - klasa dwujęzyczna z wykładowym językiem francuskim (klasa wstępna) - po szkole podstawowej

Przykładowe zadania  do sprawdzianu predyspozycji  językowych z języka francuskiego - po szkole podstawowej(klasa wstępna)