Wycieczki integracyjne
W dniach 3.10.2023r.-klasa ID, IE i 4.10.2023r.-klasa IA, IB zorganizowały wycieczki integracyjne po Beskidzie Małym.
Uczniowie wraz z wychowawcami i opiekunami pokonali trasę: Węglówka- Lubomir- Kudłacze- Pcim.
Zmęczeni turyści regenerowali siły w Schronisku PTTK Kudłacze, gdzie przygotowano dla nich  pieczone kiełbaski oraz ciepłą herbatę.
Szczególne podziękowania należą się Panu dr Tomaszowi Ciszkowi, którego pasją (oprócz fizyki) są góry. Pan Profesor jako Przewodnik Beskidzki zasypywał wiedzą z geografii, historii , botaniki i astronomii.
Podczas wycieczek nie zabrakło okazji do wspólnej zabawy, śmiechu i rozmów, były piosenki, a nawet tańce!