W dniu 25 października 2023 roku Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie klas dwujęzycznych z językiem francuskim mieli zaszczyt gościć w murach naszej szkoły znamienitych gości - Ambasadora Francji w Polsce pana Etienne’a de Poncins, Konsula Generalnego Francji w Krakowie pana Cédric’a Peltier, oraz Dyrektora Instytutu Francuskiego w Polsce pana Audelin’a Chapuis.
Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze, uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności językowe, m.in. oprowadzając naszych Gości po szkole czy opowiadając o Krakowie. Dyrekcja XX Liceum Ogólnokształcącego, nauczyciele i uczniowie uzyskali zapewnienie wsparcia ze stronu Konsulatu i Instytutu Francuskiego.