Czekając na  … szkolną sesję naukową z języka polskiego

W ramach Dni Otwartych XX LO planujemy zorganizować szkolną sesję naukową z języka polskiego. Wydarzenie odbędzie się 13 kwietnia (sobota)  w godzinach od 9:30 do 13:00 i będzie okazją do dyskusji na temat literatury zaproponowanej przez naszą młodzież. W panelu dyskusyjnym, pod opieką Anny Wójcik, wezmą udział uczniowie z klasy 2a, maturzyści, którzy wybrali zakres rozszerzony na egzaminie maturalnym z języka polskiego oraz wybrani absolwenci naszej szkoły.

Szczegóły już wkrótce! Zapraszamy! Także zainteresowanych uczniów klas ósmych, którzy w tym dniu będą odwiedzać nas na Szlaku.

Poniżej fotorelacja z przygotowań do tego wydarzenia.