Fotorelacja ze szkolnej wycieczki do Budapesztu klas 1b, 3c wraz z zespołem nauczycieli - prof. Anna Skrzyńska, prof. Marta Barańska, prof. Lucyna Grochala i prof. Stefan Gwiżdż.
"Podczas intensywnej trzydniowej wycieczki, która odbyła się w ramach szkolnego programu "Stolice Europy", udało nam się zwiedzić najważniejsze zabytki i emblematyczne miejsca w Budapeszcie. Najważniejsze z nich to Plac Bohaterów, Pomnik Tysiąclecia, Park Varosliget, Zamek Vajdahunyad. Drugiego dnia zobaczyliśmy Wzgórze Zamkowe, w tym Basztę Rybacką, Kościół Macieja, Bramę Wiedeńską, Pałac Królewski Pesztu, Kościół Św. Stefana i Parlament.
Wieczorem zaś weszliśmy na Wzgórze Gellerta, gdzie mogliśmy się zachwycać zjawiskową panoramą Budapesztu.
Trzeciego dnia pojechaliśmy do uroczego miasteczka Szentendre oraz do Wyszehradu, aby zobaczyć ruiny Zamku Królewskiego i panoramę Zakola Dunaju. Wycieczka długo zostanie w naszej pamięci".