26 marca 2024 r. w Sali Obrad Rady Miasta Krakowa im. Stanisława Wyspiańskiego drużyna debatantów Dwudziestki stanęła naprzeciw debatantom z VII  LO w walce o trzecie miejsce w finale XXI edycji projektu edukacyjnego „Szkoła Debaty”.

Nasza drużyna w składzie Iga Grochowska (4b), Martyna Woźniak (2e), Zofia Kodymowska (3e), Jerzy Kucharski (4d) stanęła na podium zajmując III miejsce!

Podczas wydarzenia debatantów XX LO wspierała opiekująca się kołem pani  prof. Joanna Skonieczna wraz z panią Eweliną Iwan – wicedyrektorem szkoły.

Koło debat oksfordzkich XX LO już po raz kolejny zdobywa wysokie miejsce w corocznym Turnieju. Serdecznie gratulujemy!